Categories

Kurty na padel There is 1 product.

Kurty na padel. 

Padel je sport, který je v posledních několika letech označován jako „sport 21. století“. Unikátní kombinace squashe a tenisu, obohacená o nové originální prvky, si již našla miliony příznivců po celém světě a pozvolna proniká i na území Čech a Slovenska. Hraje se ve dvojicích, přičemž týmy jsou od sebe odděleny sítí na hřišti o rozloze zhruba třetiny tenisového hřiště. Hrací plocha je ale částečně lemována zdmi, které mohou hráči v rámci pravidel využívat ve svůj prospěch více najdete v pravidlech této skvělé hry..

A co je na tom všem nejlepší? Padel je pro všechny. Vybavení je již nyní jednoduše dostupné i na našem území (rakety jsou o něco menší než squashové a nemají výplet, míčky se podobají podhuštěným tenisovým) a vzhledem ke své povaze je sport vhodný pro všechny typy rekreačních i profesionálních hráčů. Na věku či pohlaví tedy vůbec nezáleží!

Showing 1 - 1 of 1 item
  • Uniwersalne, wielofunkcyjne, boisko przenośne do gry w piłkę nożną i inne gry zespołowe.System pozwala rozgrywać mecze i przeprowadzać treningi na zamkniętej powierzchni daleko od stadionów w miejscach zwykle nie przystosowanych do tego typu gry. Dzięki segmentowej budowie boisko może mieć dowolny wymiar.Wymiary: 10 m x 15 mBoisko można zmniejszać lub...

Showing 1 - 1 of 1 item