Gymnastické a ochranné zabezpečující žíněnky

Sport Plus je také výrobcem kvalitních sportovních žíněnek všech typů, určených k ochraně téměř každého povrchu.


Gymnastické a dopadové žíněnky
Gymnastické žíněnky, které šijeme (tloušťka 5, 10, 20 cm) se vyznačují zvýšenou odolností a vysokou estetikou. Standardní pěna T25 (25 kg / m3) zajišťuje nízkou náchylnost k deformaci při zajištění dostatečné měkkosti žíněnky.
- Vyztužené rohy chrání žíněnky v místech nejvíce vystavených oděru.
- Boční úchyty usnadňují manipulaci.
- Protiskluzový potah stabilizuje žíněnku a zajišťuje bezpečnost při cvičení.

materace-gimnastyczne-i-sportowe

Ochranné žíněnky
Dostatečné zabezpečení prvků tělocvičny je klíčové pro mnoho sportovních disciplín. Jako výrobce poskytujeme žíněnky, které chrání jakýkoli typ povrchu: zem, stěny, rohy, gymnastické žebříky nebo tyče.


materace-sportowe-i-gimnastyczne-2

Rehabilitační žíněnky
V nabídce žíněnek jsou i rehabilitační předměty vyrobené podle nejvyšších standardů. Vlastní výrobní prostory nám umožňují splnit veškeré požadavky potřeb zákazníků.

materialy-gimnastyczne

Žíněnky všech typů, tvarů a barev
Jsme schopni vyhovět všem potřebám a přáním našich klientů. Vyrábíme také čalouněné prvky libovolného tvaru, typu a barvy, určené pro gymnastiku, rehabilitaci a hru..

materace-ochronne

Zápasnické žíněnky - Tatami

Profesionální zápasnické žíněnky Tatami, nabízíme ve všech základních rozměrech (8x8 m, 9x9 m, 10x10 m, 12x12 m) i atypických, dle preferencí zákazníka. Konstrukci zápasiště tvoří zápasnické matrace (rozměry 1x2 m, tloušťka 5 cm) a svařovaný, tříbarevný zápasnický potah o rozměrech odpovídajících rozměrům žíněnky.

mata-zapasnicza
Vlastní šicí dílna nám umožňuje realizovat individuální zakázky a vyrábět žíněnky dle preferencí zákazníků. Jsme otevřeni návrhům ohledně tloušťky, tvaru, barvy a množství žíněnky. Pro zjištění detailů jednotlivé objednávky kontaktujte prosím obchodní oddělení nebo přímo výrobní oddělení.