Vybavení posiloven

Profesionální vybavení posiloven, fitness klubů a rehabilitačních zařízení, včetně dodávky a montáže.

Multifunkční posilovny
Multifunkční posilovny jsou základním vybavením každé tělocvičny nebo profesionálního sportovního zařízení. Multifunkční posilovací přístroje jsou dokonalým doplňkem sportovních zařízení haly nebo hřiště, nejen že rozšiřují možnosti, ale umožňují také komplexní profesionální silové rozcvičení. Námi nabízená zařízení jsou určena pro současné použití jednou nebo více osobami, díky čemuž je možnost konfigurace posiloven opravdu působivá. Dlouholeté zkušenosti společnosti s vybavením tělocvičen a dalších sportovních zařízení zaručují, že vámi zakoupené vybavení splní všechna očekávání a nabídne maximální bezpečnost a pohodlí. Vynakládáme maximální úsilí, abychom zajistili, že řada posilovacích produktů, včetně multifunkčních posiloven, splní vaše nejvyšší očekávání. Produkty nabízené Sport Plus jsou ideální pro mnoho profesionálních tělocvičen, fitness klubů, školních nebo hotelových posiloven a další!

wyposażenie-siłowni-atlas-wielofunkcyjny

silownia-wyposazenie.jpg

Věže, lavičky a stojany
Žádná profesionální, amatérská nebo domácí posilovna nemůže fungovat bez správného vybavení, jako například stojany pro uložení závaží. Správně zvolené stojany zajišťují pořádek a bezpečnost uloženého náčiní. Díky lavičkám bude cvičení nejen efektivní, ale také příjemné. Dokonale profilované a bezpečné přístroje zajistí vysoký komfort používání.

       stojak-na-talerze
Tyče, činky, činky, činky
Při péči o fyzickou zdatnost jsou závaží a prvky na kterých jsou tato břemena používána , nenahraditelná a důležitá. Nabízíme širokou škálu produktů od činky s pevnou váhou až po profesionální nastavitelné činky (možná změna zátěže přidáním / odebráním závaží). Naše nabídka zahrnuje tyče rovné i lámané, činky a všechny typy závaží. Dlouholeté zkušenosti s vybavením posiloven zaručují odborné poradenství při výběru posilovacího nářadí.

      obciazenia-sportplus.jpg

Rotopedy, elektrické běžecké pásy, trenažéry, veslovací trenažéry
Fitness kluby jsou místa, kde je aktivní odpočinek základem dobrého tréninku. Cyklistika a běh bez ohledu na roční období dokonale podporují výkonnost těla a zlepšují naši pohodu. Díky těmto zařízením se můžete starat o své zdraví a fyzickou aktivitu v kteroukoli roční dobu, aniž byste opustili svůj domov. Stacionární kola, veslovací trenažéry to jsou pomůcky, které umožní efektivní rozcvičku, důležité i ve zdravém životním stylu nebo rehabilitaci a úspěšný kardio trénink. Naše nabídka zahrnuje běžecké pásy a fitness vybavení od předních a prověřených výrobců BH Fitness, Master Sport a dalších. Specialisté Sport Plus náležitě vyberou a nainstalují vybavení a poskytnou veškeré praktické informace o správném používání vybavení.