Venkovní posilovny

Venkovní fitness posilovny jsou novým, svěžím nápadem pro rozvoj veřejného prostoru. Zařízení určená pro outdoorové aktivity kombinují tréninkové a rekreační funkce a jsou určena pro každého – bez ohledu na věk nebo kondici. Sport Plus jako výrobce venkovních posiloven nabízí sadu vybavení určeného pro outdoorové sporty. Funkční, estetické a bezpečné umožňují začít trénovat amatérům i profesionálním sportovcům.

KATALOG VENKOVNÍ TĚLOCVICNY (format .PDF)

Flexibilní řešení
Footpress, stepper, veslovací trenažér, crossový trenažér – jednotlivé přístroje jsou určeny k posílení konkrétních svalových skupin. Takové členění umožňuje snadné a flexibilní uspořádání rekreační oblasti tak, aby co nejlépe vyhovovala očekáváním uživatelů. Projekt vytvořený pod bedlivým dohledem zkušeného týmu designérů umožňuje flexibilní rozvoj prostoru v souladu s jakýmikoli kritérii přijatými investorem.
altsilownie-zewnetrzne-rower-treningowysilownie-zewnetrzne-twistersilownie-zewnetrzne-biegacz

Funkčnost a estetika
Prvky posilovny Sport Plus jsou navrženy pro provoz ve specifických podmínkách, daných prostředím a uživateli. Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům (např. díky práškovému lakování) zaručuje i po mnoha měsících - odpovídající úroveň estetiky zařízení, lahodí oku a obohacuje krajinu. Navíc zákazníkovi byla zpřístupněna celá škála barev z palety RAL - což umožňuje vytvářet individuální barevné kombinace zařízení.

Cvičení pro každého
Modulární struktura posilovny umožňuje, aby si ji užili lidé všech věkových kategorií, bez ohledu na úroveň pokročilosti a fyzické zdatnosti. Jednoduché konstrukce umožňují zahájit cvičení rychle a bezpečně, bez nutnosti asistence další osoby. Míra nasazení závisí pouze na možnostech a dovednostech praktikujícího.


Kvalita a bezpečnost
Posilovny Sport Plus jsou zařízení navržená v souladu s bezpečnostními požadavky, splňující příslušné normy. Všechna naše zařízení jsou certifikována Evropským centrem pro kvalitu a propagaci. Certifikát EN 16630: 2015-06 znamená, že zařízení Sport Plus splňují evropské bezpečnostní normy. Záruka na všechna zařízení je 24 měsíců.

Dodatečné informace
Kompletní sadu informací o všech zařízeních dostupných k prodeji podrobné technické informace naleznete na tomto odkazu. na tomto odkazu.

Pro další dotazy, nabídky nebo připomínky kontaktujte prosím obchodní oddělení. kontaktovat obchodní oddělení.