Vybavení sportovišť a stadionů

Nabízíme dodávku a montáž vybavení pro venkovní sportoviště, poskytování komplexních služeb v oblasti prodeje a montáže sportovního vybavení.


Vybavení sportovišť a stadionů
Sport Plus se specializuje na vybavení fotbalových hřišť a stadionů zejména pro fotbal, basketbal, házenou a volejbal. V široké škále produktů nabízíme vybavení nejvyšší kvality, prověřené v mnoha sportovních zařízeních. Nabízíme profesionální i amatérské vybavení.
Profesionální branky 7,32 x 2,44 m, tréninkové branky 7,32 x 2,44 m a 5 x 2 m a sady brankových sítí a další vybavení fotbalového hřiště. Od střídacích kabin, rohových praporků, rozhodcovských pomůcek až polajnovačky.
Venkovní tribuny (individuálně určené pro dané sportovní zařízení), stožáry na vlajky, teleskopické tunely pro stadiony, mini fotbalová hřiště.
Ochranné sítě z polyetylenových a polypropylenových sítí na ocelových nebo hliníkových sloupech, vymezující hrací plochu a chránící okolí, ale i samotné hráče.

wyposazenie-boisk-sportowych

Atletické stadiony
Sport Plus nabízí kompletní vybavení ve všech atletických disciplínách: hod oštěpem, hod diskem, hod kladivem, vrh koulí, přespolní běh, skok daleký a trojskok, skok vysoký, skok o tyči. Kromě výše zmíněných sportovních disciplín je v naší nabídce i zbývající sortiment vybavení používaného na atletických stadionech, včetně atletických překážek, doskočišť, klecí na kladiva, tréninkových a profesionálních startovacích bloků, oštěpů, kladiv, atletických míčů, stojanů na skoky do výšky, hliníkové a sklolaminátové laťky, ochranné bariéry pro vrh koulí a řada nezbytných doplňků umožňujících provozování všech atletických disciplín.


Venkovní sportoviště
Vybavení sportovišť zařízením pro týmové hry je komplexní nabídka určená všem, kteří hledají profesionálního a spolehlivého partnera, který dokáže splnit očekávání zhotovitele projektu.
Basketbal:
Jednosloupové a dvousloupové basketbalové konstrukce, basketbalové desky 90 x 120 cm a profesionální 180 x 105 cm, basketbalové koše a síťky.
Volejbal:
ocelové a hliníkové volejbalové sloupky, sítě, empire rozhodčích, mobilní sloupky.
Házená:
ocelové a hliníkové házenkářské branky.
Tenis:
hliníkové tenisové sloupky, empire rozhodčích, sítě, vybavení kurtů.
Badminton:
badmintonové sloupky pevné a mobilní.

Tribuny pro venkovní hřiště: pevné, přenosné, modulární, plastové sedačky, roštové plošiny VEMA.
Systémové bariérové sítě: ochranné sítě.
Rugby, americký fotbal: branky na rugby a americký fotbal.