Vybavení sportovních hal a tělocvičen

Nabízíme dodávku a montáž vybavení pro uzavřená sportoviště - sportovní haly, zábavní haly a tělocvičny.

Jako lídr v oblasti vybavování sportovišť zajišťujeme vybavení sportovních hal všech typů. Dlouholeté působení na trhu nám umožnilo získat znalosti a zkušenosti s výběrem sportovního vybavení. Naši specialisté vám nejen pomohou vybrat správné zařízení, ale také jej nainstalují a poučí vás, jak jej správně používat. O tom, že jsme osvědčeným obchodním partnerem, svědčí úspěšné projekty pro školy, veřejné instituce, fitness kluby a tělocvičny v ČR, SR, Polsku a jiných zemích.

wyposazenie-hal-sportowych
Naše nabídka zahrnuje profesionální, certifikované vybavení pro vybavení sportovišť se zvláštním důrazem na týmové hry: fotbal (včetně sálového), basketbal, volejbal, tenis, florbal.
Basketbal:basketbalové koše standardní a sklopné, basketbalové odrazové desky do sportovních hal a venkovních hřišť, nástěnné konstrukce, skládací a pevné, závěsné koše s elektrickým pohonem, koše schválené FIBA, basketbalové míče (Molten, Spalding)
Volejbalové,ocelové a hliníkové volejbalové tyče, kryty na volejbalové tyče, volejbalové sítě, tribuny pro rozhodčí, volejbalové příslušenství
Tenis: Hliníkové tenisové sloupky s vnitřním napětím, tenisové sítě, tribuny a židle pro rozhodčí, ochranné zástěny, příslušenství
Házená: 3x2m házenkářské branky, ocelové a hliníkové, s pevnými a skládacími oblouky, uložené v zemních pouzdrech nebo na kotvících podložkách.
Sálový fotbal: branky pro sálový fotbal, hliníkové a ocelové, vyrobené z hliníkového profilu 80x80 mm
Gymnastika: gymnastické hrazdy jednoduché dvojité, gymnastická lana, šplhací žebříky, gymnastické kruhy, zábradlí k uchycení lan, gymnastické žebřiny a kruh.

Stálé vybavení sportovních hal a tělocvičen
Již řadu let se specializujeme na prodej a montáž moderních sportovních konstrukcí - závěsné a náběhové basketbalové koše, dělicí konstrukce, sítě na míče a všechny druhy tribun a hlediště. Tato zařízení jsou nedílnou součástí každé sportovní haly soutěžící o pořádání sportovních soutěží. Zároveň chápeme, že komplexní vybavení sportovního zařízení zahrnuje nejen tribuny, branky, tyče a koše, ale také dobře organizované a komplexně vybavené zázemí, takže nezapomínáme ani na vybavení skladových prostor. Naši nabídku doplňují certifikované šatní skříně, lavice a věšáky.


Sítě do oken a bariérové sítě na hlediště a štítové stěny
Nabízíme různé druhy sítí, v široké škále barev: materiál polyetylen PE (sítě do oken, venkovních zařízení), polypropylen PP (sítě na míče do sportovních hal) rozměry pletiva 45x45 mm, 50x50 mm, 100x100 mm, 120x120 mm, šestihranná sítě.

Vybavení šaten a sportovních skladů: věšáky na lavičky, nástěnné věšáky, lavičky do šaten, vozíky na míče, vozíky na matrace, vozíky na volejbalové tyče a gymnastické hrazdy Sportovní, školní, tréninkové a profesionální výsledkové tabule, ovládané drátovým nebo dálkovým ovladačem.

Tribuny a hlediště sportovních hal
- teleskopické skládací tribuny se sezením typ lavička
- skládací tribuny s plastovými sedačkami
- pevné tribuny s plastovými sedačkami
- pevné tribuny se sezením typ lavička
- všechny typy tribun a hledišť

wyposazenie-sali-sportowej-trybuny-sportowe