Výroba

Naše vlastní výrobní kapacity nám umožňují nejen výrobu standardního sportovního vybavení, ale jde nám především o plnou kontrolu celého procesu – od raného návrhu až po realizaci a instalaci v daném sportovním zařízení.Kontrola procesuzaklady-produkcyjne-sport-plus

Výrobní základna SPORT PLUS je mostem mezi konstrukčním oddělením a finálními řešeními, která jsou dodávána zákazníkovi. Každý projekt – bez ohledu na jeho hodnotu a povahu – jde od obrazovky monitoru k montážnímu stolu a každou fázi tohoto procesu návrh, provedení a samotnou výrobu, provádějí pracovníci s odpovídajícími kompetencemi.

Řízení procesů to je také flexibilita – nezbytná pro reakci na rychle se měnící trh a umožňující výrobu produktů s atypickou nebo individuální konfigurací. Vlastní nabídka, která je základem obchodního sortimentu, je úvodem do mnohem širší produktové základny, kterou můžeme nabídnout.

Vlastní strojový park nám umožňuje realizovat projekty spojené se sportovním vybavením, ale nejen to. Jsme otevřeni výzvám, které přesahují náš obor. Do našeho portfolia tedy patří mimo jiné řešení pro stavebnictví a průmysl související s infrastrukturou skladů.zaklady-produkcyjne-sport-plus

Personál a technologie

Finální produkt - sportovní tribuna, fotbalová branka nebo ochranná matrace májí vždy odpovídající kvalitu, potvrzenou příslušnými certifikáty. Trvale vysoká kvalita nám umožnila patřit mezi přední výrobce a distributory sportovního vybavení. Je to výsledek výběru zkušeného personálu, použití vhodné technologie a použití osvědčených materiálů.

Výrobní provozy

Závod čalounických prvků a výroba sportovních potřeb a konstrukcí - vyrábí zařízení věnovaná jednotlivým sportovním disciplínám, přičemž se vzájemně doplňují ve větších projektech souvisejících se sportovní infrastrukturou, například při komplexního vybavení sportovišť. Díky tomu soustředíme celý výrobní proces na jedno místo, kontrolujeme tok informací, udržujeme vysokou kvalitu zařízení a poskytujeme zákazníkovi produkt vyrobený kompletně v rámci jedné společnosti.


Výrobní zařízení na ul. Drogowców (Myślenice) 

zaklad-produkcyjny-sport-plus