Categories

Akcesoria do gier i zabaw There are 42 products.

Wśród akcesoriów do gier i zabaw umieszczone zostało zarówno wyposażenie niezbędne w każdej szkole (szarfy szkolne, woreczki z granulatem, zestawy pachołków i wyznacznków), jak i cały szereg dodatków wspomagających indywidualne ćwiczenia fizyczne - gumowe krążki i piłeczki, hula hop, czy gry zręcznościowe.

per page
Showing 1 - 12 of 42 items
 • Normal021 Zestaw Spokey SUPPLE (pachołki + laska).Zestaw dużych pachołków (50 cm) z laską oraz specjalnymi drabinkami, dzięki którym istnieje możliwość tworzenia na przykład płotków treningowych o różnych wysokościach w zakresie od 12 do 80 cm, przeznaczonych do treningów, gier oraz zabaw.Zestaw zawiera :2 sztuki pachołków 50 cm z otworami. 2 sztuki...

  Shipment in 48h

 • Hula-Hop wykonane z tworzywa sztucznego.Hula-hop najczęściej służy jako zabawka dla dzieci, jednak równie często wykorzystywane jest jako przyrząd do gimnastyki rehabilitacyjnej, korekcyjnej oraz do tworzenia zestawów gimnastycznych. Średnica koła: 50 cm. Dostępne w różnych kolorach.

  Shipment in 24h

 • Bidon Isostar o pojemności 650 ml. Niezbędne wyposażenie każdego sportowca. Bidon wyposażony w korek sportowy ułatwiający picie podczas ruchu. Profilowany kształt sprawia, że bidon doskonale leży w dłoni.

  Shipment in 24h

 • Bardzo lekka, wykonana z pianki piłka o średnicy 10 cm.  Bezpieczna piłka do gier i zabaw dla dzieci powyżej 3 lat Dostępna w różnych kolorach

  Shipment in 24h

 • Piłka skacząca z rogami o średnicy 45 cm. Zapewnia dziecku zabawę i jednocześnie wspiera rozwój ruchowy. Materiał PVC - specjalna guma antywybuchowa wytrzymująca obciążenia dynamiczne do 250 kg.

  Shipment in 24h

 • Skacząca piłka z rogami o średnicy 55 cm. Doskonała do zabawy lub treningu ogólnorozwojowego. Wykonana z odpowiednio przystosowanego, elastycznego tworzywa PVC.

  Shipment in 24h

 • Gumowa piłka przeznaczona do gier i zabaw. Dostępna w różnych kolorach.Rozmiar: 20 cmMateriał: PVC

  Shipment in 24h

 • Ringo Hoko.Wykonane z naturalnej gumy wysokiej jakości. Wykorzystywane podczas zabaw, do ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz wzmacniania mięśni dłoni.

  Shipment in 24h

 • Znacznik piłkarski (treningówka) Sport Plus.  Koszulka treningowa wykonana z poliestru Znacznik dwukolorowy Uniwersalny, możliwy do wykorzystania we wszystkich grach zespołowych. Rozmiar S Dwa warianty kolorystyczne do wyboru: czerwono-niebieski lub zielono-żółty

  Shipment in 24h

 • Znacznik piłkarski (treningówka) Sport Plus. Koszulka treningowa wykonana z poliestru. Znacznik dwukolorowy. Uniwersalny, możliwy do wykorzystania we wszystkich grach zespołowych. Rozmiar M. Dwa warianty kolorystyczne do wyboru: czerwono-niebieski lub zielono-żółty.

  Shipment in 24h

 • Pachołek treningowy o wysokości 38 cm. Pachołek wykonany z PVC. Przeznaczony do oznaczania kluczowych punktów w grach zespołowych, zabawach i różnego typu dyscyplinach sportowych. Wysokość 38 cm. Wymiary podstawy: 20 x 20 cm. Kolor czerwony lub żółty (do wyboru).

  Shipment in 24h

 • Pachołek treningowy o wysokości 30 cm. Pachołek wykonany z PVC. Przeznaczony do oznaczania kluczowych punktów w grach zespołowych, zabawach i różnego typu dyscyplinach sportowych. Wysokość 30 cm. Wymiary podstawy: 17 x 17 cm. Kolor czerwony lub żółty (do wyboru).

  Shipment in 24h

Showing 1 - 12 of 42 items