Categories

Tablice taktyczne There are 4 products.

Wśród akcesoriów sportowych nie mogło zabraknąć niezbędnego wyposażenia trenerów i szkoleniowców. Tablice taktyczne pozwalają precyzyjnie śledzić, a także przedstawić sytuację na boisku: przebieg gry, zmiany w taktyce, stan drużyny. Wśród oferowanych tablic znajdują się zarówno modele uniwersalne, jak i dedykowane poszczególnym dyscyplinom sportowym - koszykówce, siatkówce, piłce nożnej i piłce ręcznej.

Showing 1 - 4 of 4 items
  • Magnetyczna tablica taktyczna przeznaczona dla trenerów piłki nożnej. Lekka, przenośna tablica w kolorze białym. Wymiary: 90 x 60 cm. Wyposażona w magnetyczne, kolorowe pionki. Łatwoscieralna, zapewnia możliwość wielokrotnego rozrysowywania akcji markerem i szybkiego usuwanie zapisów. Aluminiowe wieszaki pozawalają umieścić tablicę w wygodnym miejscu. W...

    Shipment in 24h

  • Dwustronna tablica taktyczna do piłki nożnej. Wymiary: 23 x 35 cm. Plan całego boiska na jednej stronie. Na rewersie - nadruk połowowy boiska. Tablica wyposażona w klamrę do notatek. Suchościeralna. Dodatkowo - możliwość dokupienia markera. 

    Shipment in 24h

  • Tablica taktyczna do piłki ręcznej Niezbędne narzędzie szkoleniowe pozwalające na śledzenie oraz planowanie przebiegu gry. Idealna dla trenerów i szkoleniowców. Tablica w formie składanej teczki w formacie A4. Wyposażona w magnetyczne, kolorowe pionki. Zawiera blok do notatek oraz uchwyt na kartki. Flamaster w komplecie.

    Shipment in 24h

Showing 1 - 4 of 4 items