Jedním z klíčových prvků zvyšujících bezpečnost používání venkovního hřiště jsou sítě na míče. Tyčový systém (spolu se sítí) vymezuje celkovou užitnou plochu hřiště a zároveň chrání prostředí před míčem, který může opustit hřiště. Základními prvky systému jsou ocelové stožáry a na nich instalované polyetylenové pletivo. Díky použití objímek (zabetonovaných v zemi) konstrukce zajišťuje bezpečnost a je patřičně stabilní.
pilkochwyt-przekroj

Doplňkovým prvkem stabilizujícím celou konstrukci jsou vzpěry zabraňující vychýlení koncových sloupků (v důsledku tahu pletiva).
Polyetylenová ochranná síť použitá v systému je natažena po celé šířce konstrukce a její upevnění a vhodné napnutí zajišťuje sada příslušenství k tomu určená: ocelová napínací šňůra (fi 3 mm), napínáky, teflonové karabiny a držáky – jejich použití a množství závisí na délce bariérové ​​sítě, která je vždy individuálně navržena.

Při výrobě zábrany pole se používají různé výškové a materiálové varianty tyčí.

Sloupy mohou mít velikost 4m nebo 6m, mohou být ocelové a dodatečně pokryté zinkem, což výrazně zvyšuje kvalitu materiálu a odolnost sloupu vůči vnějším vlivům.

V našem sortimentu naleznete také sportovní ochranné sítě. Řešení tohoto typu hrají mimořádně důležitou roli při zabezpečení hracích ploch a sportovišť. Díky ochranným sítím se mohou hráči volně věnovat tréninku a rekreaci, aniž by se museli bát, že zatoulaný míč způsobí poškození v okolí hřiště. Nabízíme bezpečnostní opatření, která se dokonale hodí k ochraně okolí otevřených objektů. Konstrukce tohoto typu jednoduše fungují jako bariérová síť. Na druhou stranu řešení používaná v uzavřených zařízeních jsou navržena k ochraně citlivých, kritických prvků, jako jsou okna, dveře a prosklené části konstrukce. Sportovní ochranné sítě chrání majetek, ale také diváky a přihlížející.

Ochranné lodě, které můžeme poskytnout, mohou být vyrobeny z polyetylenu nebo polypropylenu v závislosti na aplikaci a požadavcích zákazníka. Ochranné sítě jsou vyrobeny z tkaného materiálu 2 mm, 3 mm nebo 4 mm a velikostí ok 45 mm, 50 mm nebo 100 mm.