

Гімнастичний м'яч HMS 55 см, виготовлений з гуми найвищої якості з антиковзаючою поверхнею. Призначений для занять йогою, пілатесом, корекційними та реабілітаційними вправами. Максимальне навантаження 100 кг. Насос в комплекті. Ідеально підходить для зміцнення м'язів постави та покращення балансу.
YB01 - гімнастичний м'яч. Виріб бренду HMS виготовлений з міцного пластику з антиковзаючою поверхнею.
М'яч є інструментом з надзвичайно широким спектром застосування. Його використовують як у тренуваннях спортсменів, так і в реабілітаційних цілях. Дуже високий рівень ефективності вправ з м'ячем досягається завдяки нестійкій основі, яка під час тренування конкретних м'язів додатково активізує постуральні м'язи (живота, спини, боків, сідниць) для підтримки тіла і м'яча в потрібному положенні.
На практиці це означає, що під час звичайного тренування тренується не тільки певна група м'язів, але й покращується відчуття рівноваги та виправляються дефекти постави. Чудово підходить для загальних тренувань і розвитку.
М'яч призначений для всіх видів вправ:
йога пілатес корекція рухів розтяжка зміцнення використання в реабілітації
Специфікація:
Спеціальна структура м'яча означає, що тіло не ковзає по його поверхні Існують різні розміри м'ячів.
Відрегулюйте розмір відповідно до зросту людини, яка займається:
Примітки: Не призначений для комерційного використання
Гімнастичний м'яч HMS 55 см, чорний колір | |
70-10243-55-1 | |
5907695539264 | |
szt. | |
7 | |
Доставка протягом 24-48 годин |
Наразі немає відгуків від клієнтів.